Prowadzimy zajęcia z akrobatyki, gimnastyki sportowej i ogólnorozwojowej od wielu lat. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół trenerów i instruktorów trenuje dzieci od 3 roku życia, młodzież i dorosłych – od początkujących po zaawansowanych.

Gimnastyka jest podstawą wszystkich dziedzin sportu i fundamentem zdrowia. Z nami wzmocnisz i rozciągniesz wszystkie partie ciała oraz szybko nauczysz się elementów akrobatycznych. Niezależnie od tego czy Twoje dziecko zaczyna swoją przygodę ze sportem, czy jest już bardziej doświadczone w tej dziedzinie – poprowadzimy je odpowiednim programem i przygotujemy do przyszłych sukcesów sportowych lub po prostu wzmocnimy i usprawnimy sprawność fizyczną Twojego smyka.

Szkolimy m.in. tancerzygimnastyków artystycznych,zawodników sztuk walkipiłkarzy oraz wszystkich pasjonatów.

A przede wszystkim – kochamy gimnastykę.

Nasza profesjonalna kadra składa się z wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, którzy mają duże doświadzenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w przygotowywaniu młodych zawodników do zawodów i mistrzostw.

Dariusz Balcerak, trener gimnastyki sportowej, Mistrz Polski w gimnastyce sportowej, brązowy medalista w skoku przez konia, absolwent AWF w Gdańsku, wychowawca wielu medalistek, trener zawodniczek i zawodników w klasie 1, 2 i mistrzowskiej, wieloletni trener w UKS SP7 na hali MOSiR „Tęcza” w Łodzi, praktykujący nauczyciel wychowania fizycznego i prowadzący szkolenia na temat metodyki nauczania elementów gimnastycznych i akrobatycznych.

Aleksandra Bartczak – pasjonatka gimnastyki sportowej i akrobatyki , tancerka i choreograf (akademia humanistyczno ekonomiczna w Łodzi wydział – taniec artystyczny), kaskaderka filmowa .Trenerka zespolu rock’n’rolla sportowego (style taneczne – modern, jazz, hip-hop, rock’n’roll sportowy, taniec wspolczesny) .

Adrianna Sypka – zawodniczka klasy mistrzowskiej, wielokrotna finalistka Igrzysk młodzieży szkolnej w gimnastyki sportowej kobiet.

Iwan Shyraiev gimnastyk-akrobata, trener z wieloletnim stażem pochodzący z Odessy, student WWFiZUŁ. Posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę w dziedzinie gimnastyki i akrobatyki, ma doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Anna Riaba – od 5 roku życia uczęszczała do szkoły choreograficznej w Odessie , po ukończeniu tej szkoły pracowała jako choreograf i trener w Odessa National Federation Of Cheerleading, tańczyła w szkole „Alli Ance”. Była na wielu warsztatach Hip Hop, Jazzu, gimnastyki sportowej i akrobatyki w Kijowie i Odessie. Nawiązuje ciepły, przyjazny kontakt z dziećmi, potrafi przekazać swoją wiedzę i doświadczenie w równie cudowny sposób.

Katarzyna Bujacz-Kaczmarska instruktor gimnastyki, pedagog i rodzic, z pasją rozwija zamiłowanie do gimnastyki, uczestniczyła w wielu warsztatach i szkoleniach w zakresie gimnastyki i akrobatyki. W nadzwyczajny i ciepły sposób nawiązuje kontakt z dziećmi, pomaga wykształcić prawidłową postawę ciała i motorykę, nauczy wszystkich elementów gimnastyki i akrobatyki.

https://www.youtube.com/watch?v=DZrj4hwRmgs
All rights reserved Copyright © 2017 ADGIM by DaaF