Grafik ul. Wileńska 53/55

PONIEDZIAŁEK
16.30-17.30Gimnastyka sportowa ogólnorozwojowa dla dzieci od 3-6 lat i 7-15 lat
16.30-17.30Grupa elitarna [akrobatyka]
17.30-18.30Gimnastyka sportowa ogólnorozwojowa dla dzieci od 3-6 lat i 7-15 lat
17.30-18.30Grupa elitarna [akrobatyka]
18.30-20.00Gimnastyka dla dorosłych [akrobatyka]
WTOREK
15.30-16.30Gimnastyka dla seniorów – rozciąganie, ćwiczenia rehabilitacyjne i oddechowe
16.30-17.30Fitness gimnastyka modelująca sylwetkę
17.30-18.30Gimnastyka artystyczna 6- 12 lat
18.30Zajęcia akrobatyki – dzieci od 3-6 lat i dzieci 7-15 lat
18.30-20.00Taniec nowoczesny 8-16 lat
ŚRODA
16.30-17.30Gimnastyka sportowa ogólnorozwojowa dla dzieci od 3-6 lat i 7-15 lat
17.30-18.30Gimnastyka sportowa ogólnorozwojowa dla dzieci od 3-6 lat i 7-15 lat
18.30-20.00Gimnastyka dla dorosłych [akrobatyka]
CZWARTEK
16:30Gimnastyka dla seniorów – rozciąganie, ćwiczenia rehabilitacyjne i oddechowe
16:30 Zajęcia z gimnastyki sportowej z elementami akrobatyki dla dzieci 3-6 lat i 7-15 lat
17.30-18.30Grupa elitarna [akrobatyka]
18.30-19.30Rodzice ćwiczą razem z dziećmi [ćwiczenia ogólnorozwojowe – zabawa]
PIĄTEK
16.30-17.30Gimnastyka sportowa ogólnorozwojowa dla dzieci od 3-6 lat i 7-15 lat
17.30-18.30Gimnastyka sportowa ogólnorozwojowa dla dzieci od 3-6 lat i 7-15 lat
19.30-20.00Taniec nowoczesny od 8-16 lat

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE CODZIENNIE

 

grafik ul. Karpacka 61 [Dawna Tęcza]

WTOREK
19.30-21.30Zajęcia dla dorosłych [akrobatyka]
CZWARTEK
19.30-21.30Zajęcia dla dorosłych [akrobatyka]

 

Dlaczego gimnastyka i akrobatyka w ADGIM?

 

Jesteśmy pasjonatami sportu. Gimnastyka to podstawa wszystkich dyscyplin sportowych więc jeśli zależy Państwu na solidnych podstawach i dodatkowo na wysokim profesjonalizmie to nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa. Nasza  wykształcona kadra instruktorów i trenerów zadba o Państwa bezpieczeństwo, odpowiedni rozwój i prawidłową naukę wykonywanych ćwiczeń, jak również dobry humor, tak by zarazić każdego naszą pasją do gimnastyki. Wieloletnie doświadczenie i niebywałe podejście, zwłaszcza do najmłodszych i najbardziej wymagających klientów sprzyja nawiązywaniu więzi i wzmaga chęć współpracy z nami.

W Akademii Gimnastyki i Akrobatyki ADGIM szkolimy m.in. gimnastyków, akrobatów, tancerzy, piłkarzy, pływaków, aktorów, łyżwiarzy czy  parkourowców.

Zajęcia zarówno dla początkujących i tych zaawansowanych.
Prowadzimy również treningi dla grup zorganizowanych, przedszkoli i szkół.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zajęcia grupowe

 

Są to zajęcia ogólnorozwojowe mające na celu poprawę koordynacji ruchowej, gibkości, siły, wytrzymałości, integracji sensorycznej oraz korygowanie wady postawy. Każdy trening to nauka elementów gimnastyki sportowej, akrobatyki połączona z niesamowitą dawką energii i uśmiechu.

Nasza bogato i nowocześnie wyposażona sala gimnastyczna rozwija przed Państwem szerokie możliwości nauki, dlatego oferujemy zajęcia z podziałem na wiek (3-7 lat, 7-13 lat, 13-18 lat oraz dorośli). Dzięki temu zawodnicy czują się swobodnie i komfortowo w swoim przedziale wiekowym.

Zajęcia indywidualne

 

Zajęcia kierujemy przede wszystkim do osób, którym zależy uzyskać jak najlepsze wyniki w jak najkrótszym czasie. To intensywna praca z trenerem, który zadba o prawidłową technikę i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń z dostosowaniem do potrzeb
i poziomu sprawności każdego zawodnika. To Państwo decydujecie kiedy i z kim ćwiczycie. Ilość osób przypadająca na jednego trenera: 1-3.

 

 

Zajęcia rodzice z dziećmi

To rodzaj zajęć, który doskonale sprawdza się jako nauka przez zabawę. Trening skierowany do rodziców, którzy ćwicząc wraz ze swoimi Pociechami mogą świetnie się bawić jednocześnie poprawiając swoją i dziecka kondycję fizyczną. Ta forma zajęć sprzyja budowaniu więzi rodzinnych jednocześnie zgłębiając tajniki gimnastyki. Nie ma lepszej możliwości, aby zachęcić dziecko do uprawiania sportu jak ćwiczyć z nim w rytm dobrej zabawy.

 

Zajęcia dla dorosłych

 

Przygoda z gimnastyką nie musi rozpoczynać się od dziecka! W naszej ofercie stworzyliśmy zajęcia specjalnie z myślą o osobach dorosłych. Intensywny trening połączony z nauką i doskonaleniem elementów akrobatyczno – gimnastycznych to zarówno coś dla mocno zaawansowanych jak i tych, co chcą osiągnąć wysokie rezultaty zaczynając od początku. Trening oparty o najnowocześniejszy sprzęt, doświadczonego trenera i systematyczność daje szerokie możliwości łączenia najtrudniejszych figur gimnastycznych w każdym wieku.

 

Zajęcia wzbogacone elementami gimnastyki artystycznej

 

Trening dedykowany zwłaszcza dziewczętom. Oprócz stałych w naszym repertuarze elementów gimnastycznych zajęcia oparte są na szerokim wykorzystaniu sprzętu przeznaczonego gimnastyce artystycznej tj. piłki, skakanki, maczugi, wstążki czy hula-hop. Na podstawie tych ćwiczeń powstają najpiękniejsze pokazy artystyczne w oparciu o odpowiednio dobraną kompozycję muzyczną. Zajęcia zapewniają podstawowy rozwój sprawnościowy, rozciąganie oraz naukę trudniejszych elementów taneczno-akrobatycznych.

 

Fitness

 

Specjalnie na Państwa życzenie otwieramy zajęcia z fitnessu. Są to szeroko rozumiane zajęcia grupowe skupiające się na wzmacnianiu różnych mięśni ciała, kształtowaniu sylwetki (w tym np. spalanie tłuszczyku czy ujędrnianie ud i pośladków), poprawiające wydolność organizmu. Oferta jest skierowana również do seniorów, dla których przywidujemy ćwiczenia rehabilitacyjne połączone z technikami oddechowymi przy muzyce relaksacyjnej. Na zajęciach kładziemy nacisk na dużą liczbę powtórzeń wykonywanych ćwiczeń, celem których jest wyrzeźbienie poszczególnych partii mięśniowych i dbałość o pożądany wygląd danej części ciała.

Taniec nowoczesny

Zajęcia z tańca nowoczesnego to kolejny krok w stronę rozmaitości na Państwa życzenie. Na zajęciach uczymy różnych stylów tanecznych. Łączymy elementy disco dance, jazzu, baletu czy tańca klasycznego. Chcemy rozbudzić ciekawość naszych zawodników ukazując różnorodność i odmiany tańca. Zajęcia mają na celu wszechstronny rozwój, poprawę koordynacji ruchowej i rytmicznej czy przełamanie wewnętrznych nieśmiałości. Zapewniamy Państwa Pociechom mnóstwo radości i dobrej zabawy opartej o rzetelną naukę elementów tanecznych.

All rights reserved Copyright © 2017 ADGIM by DaaF