O nas

Prowadzimy zajęcia z akrobatyki, gimnastyki sportowej i ogólnorozwojowej od wielu lat. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół trenerów i instruktorów trenuje dzieci od 3 roku życia, młodzież i dorosłych – od początkujących po zaawansowanych.

Gimnastyka jest podstawą wszystkich dziedzin sportu i fundamentem zdrowia. Z nami wzmocnisz i rozciągniesz wszystkie partie ciała oraz szybko nauczysz się elementów akrobatycznych. Niezależnie od tego czy Twoje dziecko zaczyna swoją przygodę ze sportem, czy jest już bardziej doświadczone w tej dziedzinie – poprowadzimy je odpowiednim programem i przygotujemy do przyszłych sukcesów sportowych lub po prostu wzmocnimy i usprawnimy sprawność fizyczną Twojego smyka.

Szkolimy m.in. tancerzy, gimnastyków artystycznych,zawodników sztuk walki, piłkarzy oraz wszystkich pasjonatów.

A przede wszystkim – kochamy gimnastykę.

Nasza profesjonalna kadra składa się z wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, którzy mają duże doświadzenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w przygotowywaniu młodych zawodników do zawodów i mistrzostw.

Dariusz Balcerak

Trener gimnastyki sportowej, wielokrotny Mistrz Polski w gimnastyce sportowej. Absolwent AWFiS w Gdańsku, wychowawca wielu medalistek w gimnastyce sportowej Polski. Wieloletni trener (głównie KS Tęcza Łódź i UKS SP 7 Łódź) zawodniczek i zawodników w klasie pierwszej, drugiej i mistrzowskiej. Praktykujący nauczyciel wychowania fizycznego i prowadzący szkolenia na temat metodyki nauczania elementów gimnastycznych i akrobatycznych. Główny trener ADGIM. Nadzorca wszystkich zajęć.

Aleksandra Bartczak

instruktor tańca i gimnastyki sportowej, tancerka i choreograf. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jeszcze w szkole podstawowej w zespole pieśni i tańca "Pędziwiatry". Następnie przez wiele lat trenowała rock'n'rolla sportowego w zespole KIKI-DANCE. Pod okiem Dziunka Barańskiego słynnego kaskadera wystąpiła w epizodach filmowych i teatralnych jako - dubler, kaskader. Akrobatyką i tańcem zajmuje się na co dzień prowadząc zajęcia z dziećmi oraz dorosłymi.

Adrianna Sypka

Instruktor akrobatyki sportowej, pasjonatka sportu. Zawodniczka klasy mistrzowskiej gimnastyki sportowej kobiet, wielokrotna finalistka Igrzysk młodzieży szkolnej. Doświadczenie nabywała przez lata swoich treningów oraz w kilkuletniej pracy z dziećmi i młodzieżą, z którą pracuje do dziś.

Iwan Shyraiev

gimnastyk-akrobata, trener z wieloletnim stażem pochodzący z Odessy, student WWFiZUŁ. Posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę w dziedzinie gimnastyki i akrobatyki, cechuje go doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą.