Trenerzy

Nasza profesjonalna kadra składa się z wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, którzy mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w przygotowywaniu młodych zawodników do zawodów i mistrzostw.

Dariusz Balcerak

Trener gimnastyki sportowej, wielokrotny Mistrz Polski w gimnastyce sportowej. Absolwent AWFiS w Gdańsku, wychowawca wielu medalistek w gimnastyce sportowej Polski. Wieloletni trener (głównie KS Tęcza Łódź i UKS SP 7 Łódź) zawodniczek i zawodników w klasie pierwszej, drugiej i mistrzowskiej. Praktykujący nauczyciel wychowania fizycznego i prowadzący szkolenia na temat metodyki nauczania elementów gimnastycznych i akrobatycznych. Główny trener ADGIM. Nadzorca wszystkich zajęć.

Aleksandra Bartczak

Instruktor tańca i gimnastyki sportowej, tancerka i choreograf. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jeszcze w szkole podstawowej w zespole pieśni i tańca "Pędziwiatry". Następnie przez wiele lat trenowała rock'n'rolla sportowego w zespole KIKI-DANCE. Pod okiem Dziunka Barańskiego słynnego kaskadera wystąpiła w epizodach filmowych i teatralnych jako - dubler, kaskader. Akrobatyką i tańcem zajmuje się na co dzień prowadząc zajęcia z dziećmi oraz dorosłymi.

Adrianna Sypka

Instruktor akrobatyki sportowej, pasjonatka sportu. Zawodniczka klasy mistrzowskiej gimnastyki sportowej kobiet, wielokrotna finalistka Igrzysk młodzieży szkolnej. Doświadczenie nabywała przez lata swoich treningów oraz w kilkuletniej pracy z dziećmi i młodzieżą, z którą pracuje do dziś.

Ivan Shyraiev

Gimnastyk-akrobata, trener z wieloletnim stażem pochodzący z Odessy, student WWFiZUŁ. Posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę w dziedzinie gimnastyki i akrobatyki, cechuje go doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Przyjaciele klubu

Grażyna Burzyńska

Instruktor gimnastyki, pedagog, rodzic. Z pasją rozwija zamiłowanie do gimnastyki. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi i dorosłymi.

Paweł Ławniczak

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Trener gimnastyki sportowej ściśle związany z KS Tęcza i UKS SP 7. Nauczyciel akademicki. Wychowawca Mistrzów Polski w gimnastyce sportowej chłopców. Aktywny sędzia związkowy PZG.

Andrzej Gawryluk

Absolwent AWF w Warszawie. Trener gimnastyki sportowej związany z KS Tęcza Łódź, później UKS SP 7. Twórca wspaniałych sukcesów łodzkiej gimnastyki sportowej w latach 1980-2012r. Wspaniały pedagog i wychowawca. Trener dobrze znany w kręgach sportowych klubów tanecznych ze względu na swój warsztat trenerski i wieloletnie doświadczenie oraz pracę z tancerzami.

Paula Szlifirska

Zwolenniczka gimnastyki sportowej od najmłodszych lat, instruktor akrobatyki sportowej. Cechuje ją świetny kontakt z dziećmi.

Adam Bednarski

Hobbysta akrobatyki. Z wykształcenia fizjoterapeuta. Specjalizuje się w zajęciach z młodzieżą i dorosłymi, których prowadzi kilka lat. Człowiek z pasją, cierpliwością i indywidualnym podejściem do Klienta.

Anna Borwin

Położna z 7-letnim doświadczeniem, pracująca w szpitalu im. Madurowicza w Łodzi. Prywatnie mama 2-latki. Specjalizuje się w gimnastyce ciężarnych.